Plasmy

SET - ZETA 100 + Příslušenství + Kukla

ZETA 100 PLAZMOVÁ ŘEZAČKA Třífázová plazmová řezačka pro ruční i automatizované řezání všech typů vodivých kovů a kovových slitin. Robustní a přenosná spohotovostním režimem zaručujícím úsporu energie. Určená pro použití v dílnách a na místě a také pro práci s perforovanými a děrovanými plechy. Ideální pro řezání a jemné drážkování.
Kukla FOCUS 2, 4/9-13, brusný mód vářečská kukla Focus² ADF s plně automatickým filtrem /ADF/ a se samozatmívací kazetou DIN 9-13, se zorným polem o velikostí 97x47mm, barva zelená. Svářečská kukla Focus² ADF má pět nastavitelných stupňů zatemnění - DIN 9-13 a světlý odstín č.4. Je určena pro MMA a MIG/MAG svařování, pro TIG svařování od 20A a též pro broušení. Tato kukla má plně automatický filtr, takže pokud není do 15 minut od aktivace použita, automaticky se vypne. Svařovací kazety jsou testovány na ochranu zraku autorizovanou zkušebnou.
KUFŘÍK SPOTŘEBNÍCH DÍLŮ Kufřík se spotřebními díly pro hořák Zeta 100 v hodnotě 16.400,- Kč. Přehledné uspořádání, vč. seznamu obj. čísel všech dílů.

Cena v Kč bez DPH : 132.390,- 83.525,-

Plasma 1260 HF LCD invertor, hořák 6m

Tento třífázový zdroj s inverterovou technologií na plazmové řezání kovů je charakterizován kompaktním designem, nízkou hmotností, uživatelskou vstřícností a vysokou rychlostí řezánís optimální kvalitou povrchu. Je vhodný pro práci se silnějšími materiály, pro manuální a automatické použití vprůmyslovém a řemeslném sektoru. Díky volitelnému CNC rozhraní, displeji a synergii je jednoduché jej propojit s CNC řezacími zařízeními. Doporučená tloušťka oceli je 40 – 46 mm. Dělicí řez je 60 mm. Díky absenci vysokofrekvenčního spouštění je možné využití v blízkosti počítačů, lékařského vybavení, přístrojů a dalších elektronických zařízení citlivých na HF. Může být připojen k elektrické centrále odpovídajícího výkonu.

Cena v Kč bez DPH : 93.717,- 77.900,-

Plasma 50 - 25, hořák ST 70 6m

Tento třífázový zdroj s invertorovou technologií na plazmové řezání kovů je charakterizován kompaktním designem, nízkou hmotností, jednoduchým ovládáním, uživatelskou vstřícností a je vysoce účinný při řezání malých a středních tlouštěk. Doporučená tloušťka oceli pro dosažení nejlepšího výsledku řezání je 13 mm, je ale možné řezat až do 20 mm. Dělící řez je 25 mm. Díky absenci vysokofrekvenčního spouštění je možné využití v blízkosti počítačů, lékařského vybavení, přístrojů a dalších elektronických zařízení citlivých na HF. Může být připojen k elektrické centrále odpovídajícího výkonu.

Cena v Kč bez DPH : 54.900,- 39.990,-