H + M Zlín a.s.
PRODEJ SVÁŘECÍ TECHNIKY - STAVBY NA KLÍČ - STAVEBNÍ ZÁMEČNICTVÍ
ham-zlin.cz
certifikát
Hlavní stránka Profil firmy Certifikace Kontakty

Historie a profil firmy

Firma H + M Zlín a. s. byla založena v r. 1991 jako společnost s ručením omezeným, kdy zahájila svou činnost se 3 pracovníky. V současné době zaměstnává na 80 pracovníků celkem v 10 střediscích. Základní kapitál 100 tis. Kč byl navýšen na 1,2 mil. Kč. K transformaci na akciovou společnost došlo ke dni 1. 10. 2002, výše upsaných akcií činí 5 mil. Kč.

Firma H + M rozvíjí svou činnost ve dvou základních oblastech a ve dvou dalších oblastech, které jsou pojaty jako služba pro občany.

I. Obchodní část společnosti

se orientuje na prodej širokého sortimentu svářecí techniky, přídavných materiálů, svářecích hořáků, ochranných pomůcek a brusiva. V doprovodném programu zajišťujeme i prodej odsávacích zařízení a ekologických mycích stolů.

Od r. 1993 jsme přímými dovozci svařovacích drátů značky PITTARC od italské firmy SIAT a od r. 1999 jsme největšími dovozci svařovacích drátů této firmy do ČR.

Jsme také přímými dovozci dělících plasem od firmy Elettro C.F. z Itálie a plněných elektrod (trubičkových drátů) Drahtzug z Německa.

V současné době dokážeme pomoci zákazníkům také při řešení technologie svařování i automatizace svařování až po řešení kompletních linek.

Pro všechna zařízení zajišťujeme také servis a opravy. Našim cílem je “spokojený zákazník”. Proto provádíme též zásilkový prodej, rozvoz objednaného zboží a kompletní vyřízení leasingu.

Naše služby poskytujeme v 6 prodejních střediscích na střední a jihovýchodní Moravě a to ve Zlíně-Štípě, Uh. Brodě, Starém Městě, Rožnově p. R., Brně, Rájci-Jestřebí a Třebíči. Na tomto úseku se o prodej a spokojenost zákazníků stará 20 lidí. Servisní místa máme ve Zlíně, Brně, Třebíči a Blansku kde se o Vás stará 5 servisních techniků.

Věříme, že naší nabídkou na dalších stránkách Vás zaujmeme a staneme se obchodními partnery. Všichni naši pracovníci jsou připraveni poskytnout Vám veškeré požadované informace.

II. Stavební část společnosti

se zabývá stavební činností všeho druhu a to, ať už stavbami inženýrských sítí, výrobních objektů pro firmy a obecní úřady, provádíme také rekonstrukce objektů a výstavbu rodinných domů pro občany. V poslední době jsme se zaměřili nově na výstavbu bytových domů.

Společně s výstavbou též provádíme stavební zámečnické práce, jako jsou montáže ocelových konstrukcí, sádrokartonových konstrukcí, podhledových konstrukcí, oplocení a automatických bran a vrat. Tuto činnost provádíme převážně jako subdodávky pro velké stavební firmy.

Pro celou oblast stavební činnosti a stavebního zámečnictví máme také dostatečné strojní vybavení a vybudované dílenské a stavební zázemí a stavební dvory.

Podrobné informace o naší činnosti najdete na dalších našich stránkách.

Vždy jsme připraveni splnit Vaše přání a požadavky.

Aby naše služby ve vztahu k zákazníkům byly ještě kvalitnější, přistoupili jsme v roce 2000 ve firmě k budování systému řízení jakosti normy ČSN EN ISO 9002 a v listopadu 2000 byl úspěšně proveden firmou ITI TUV závěrečný audit systému řízení jakosti ISO 9002. V r. 2003 jsme provedli úspěšně reaudit na normu ISO 9001.

Jsme přesvědčeni, že vybudování systému řízení jakosti ve společnosti H + M stoupla kvalita všech poskytovaných služeb naší společnosti ke spokojenosti Vás – zákazníků.

III. Centrum bydlení

firma H + M vychází vstříc občanům, kteří mají zájem stavět vlastní RD a bojí se celého kolotoče vyřizování formalit.

Zde nabízíme pozemky k prodeji, výstavbu RD, vyřízení hypotečního úvěru, vyřízení stavebního povolení. Nabízíme bydlení ve zděných domech za velmi zajímavé ceny. Našim cílem je přivést zájemce k vlastnímu bydlení "z paneláku" do vlastního rodinného domu.

IV. Bytové domy

firma staví a prodává byty 2 + 1, 3 + 1, 5 + 1, v nové lokalitě Janova Hora – Vizovice. Lokalita zahrnuje 3 bytové domy, každý s 12 byty. Výměry bytů 2 + 1: 64 m2; 3 + 1: 84 m2; 5 + 1: 120 m2.

Každý byt má vlastní kotelnu s ohřevem vody. V ceně jsou keramické obklady, dlažba, laminátové podlahy a kuchyňská linka. Zákazníci mají možnost úpravy vybavení a částečně i dispozice bytu podle vlastních představ.

Bude tu příjemné bydlení na okraji Vizovic s krásným výhledem do okolí, pouze 5 minut chůze od náměstí.

V roce 2006 jsem zahájili stavbu tří 12 bytových domů ve Vizovicích. Byly dokončeny na podzim r. 2007 a ihned byla zahájena výstavba dalších tří bytových domů.

V. Sportovní centrum a služby pro volný čas

firma H + M vybudovala ve Vizovicích pro širokou veřejnost sportovní centrum, kde si mohou zájemci zahrát squash, zacvičit si v moderní posilovně, dále navštívit saunu nebo solárium.